מצלמות גוף

אלו הן מצלמות בצורת קובייה אשר מסוגלות להתכוונן בשליטה מרחוק או על ידי הגדרת זיהוי עצמים אוטומטי. לרוב הן מגיעות ללא עדשה ויש להזמין אחת בנפרד. את העדשה יש להתאים לצרכי הלקוח, מבחינת תנאי תאורה, מרחק הצילום, תוואי השטח ועוד. מצלמות אלו הן ייחודיות ומגיעות עם יכולות צילום למרחקים גדולים עם איכות גבוהה במיוחד.

אפשרויות שליטה ובקרה מתקדמות

אחד היתרונות היותר בולטים של מצלמות הגוף הוא היכולת להתאים את סוג העדשה ולהשתמש בעדשות מיוחדות. קיים מגוון רחב של מצלמות גוף בשוק העולמי, ההבדלים ביניהן באים לידי ביטוי בעיקר בסוג המצלמה – יום/לילה או רגיל, בסוגי העדשות. קיימות מצלמות עם סוג צמצם אוטומטי ויש גם כאלה עם צמצם רגיל, במקרה של אפשרות לסינוור.

כשבוחרים מצלמת גוף צריך להתייחס גם לעוצמת האור שאליה תחשף המצלמה. מצלמות יום/לילה הן בעלות רגישות גבוהה לאור נמוך, ישנן כאלה שיספיק להן אור בעוצמה חלשה במיוחד בכדי לספק תמונה חדה וצבעונית. סוג נוסף של מצלמות אלו הן מצלמות זום, המשמשות בעיקר לצילומי תקריב.

חשוב למקם מצלמות אלו באזור גבוה ככל הניתן בכדי למנוע השחתה על ידי אדם או חיה או בכדי למנוע הסתרה מכוונת של העדשה. מצלמות אלו לא עמידות למים ויש להתחשב בכך במיקום הצבת המצלמה.

חברת סקיוריטי קאמס תספק לכם את השירות הטוב ביותר ותלווה אתכם כבר משלב הייעוץ. המומחים שלנו יתאימו לכם את מצלמת הגוף האידיאלית עבורכם – עם התייחסות לצרכי הלקוח, תנאי הצילום והתקציב.

מצלמת גוף

מצלמת גוף היא מצלמה המורכבת מגוף ועדשה. המצלמת הגוף ניתן לקבוע מה בדיוק ברצונך לצלם.
האם תרצה לצלם את הרכבים העוברים באזור הבית עד שתוכל לראות במיוחד את מספר לוחית הרישוי? האם תרצה לראות במדויק את סכום השטר הנכנס לקופה?

מצלמות גוף תיתן לך את הפתרון המדויק. בעזרת מצלמות גוף תוכל לקבוע במה אתה מעוניין לצפות ובאיזה רמת דיוק.

מצלמת גוף תצלם גם בחושך ללא צורך באינפרא אדום. מצלמת גוף תצלם במדויק את מה שברצונך לראות. בעזרת התאמה מדויקת של המצלמה תוכל לראות בבירור את מה שאתה מעוניין לראות.
מצלמות גוף מותאמות בדיוק לפי דרישותייך ויתנו פתרון לכל צרכייך:

מצלמת גוף 1/3 480 Sony, תומכת בעדשות
כוללת אור אחורי אוטומטי, איזון צבעים אוטומטי.

מצלמת גוף 1/3 540 Sony color תפריט פילטר
מכני lux 0.001, זיהוי תנועה תומך בעדשות c/cs
כולל פיצוי אור אחורי אוטומטי ואיזון צבעים אוטומטי

מצלמת גוף 1/3 480 Sony, תומכת בעדשות c/cs
כוללת אור אחורי אוטומטי ואיזון צבעים אוטומט.

מצלמת גוף 1/3 420/600 Sony color, תפריט
פילטר מכני lux 0.001, זיהוי תנועה תומך בעדשות c/cs
כוללת פיצוי אור אחורי אוטומטי ואיזון צבעים אוטומטי aes

לקבלת פרטים נוספים והזמנת טכנאי – לחץ כאן

 

072-331-1488 דילוג לתוכן