מצלמות גוף

מצלמות גוף

מצלמות גוף הן מצלמות בצורת קובייה אשר מסוגלות להתכוונן בשליטה מרחוק או על ידי הגדרת זיהוי עצמים אוטומטי.

לרוב הן מגיעות ללא עדשה ויש להזמין אחת בנפרד. את העדשה יש להתאים לצרכי הלקוח, מבחינת תנאי תאורה, מרחק הצילום, תוואי השטח ועוד. מצלמות אלו הן ייחודיות ומגיעות עם יכולות צילום למרחקים גדולים עם איכות גבוהה במיוחד.

מצלמות גוף – אפשרויות שליטה ובקרה מתקדמות

מצלמות גוף בולטות מבחינת היתרונות שיש להן היכולת להתאים את סוג העדשה ולהשתמש בעדשות מיוחדות. קיים מגוון רחב שלהן בשוק העולמי, ההבדלים ביניהן באים לידי ביטוי בעיקר בסוג המצלמה – יום/לילה או רגיל, בסוגי העדשות. קיימות מצלמות גוף עם סוג צמצם אוטומטי ויש גם כאלה עם צמצם רגיל, במקרה של אפשרות לסנוור.

כשבוחרים מצלמת גוף צריך להתייחס גם לעוצמת האור שאליה תיחשף המצלמה. מצלמות יום/לילה הן בעלות רגישות גבוהה לאור נמוך, ישנן כאלה שיספיק להן אור בעוצמה חלשה במיוחד בכדי לספק תמונה חדה וצבעונית. סוג נוסף של מצלמות גוף הן מצלמות זום, המשמשות בעיקר לצילומי תקריב.

חשוב למקם אותן באזור גבוה ככל הניתן בכדי למנוע השחתה על ידי אדם או חיה או בכדי למנוע הסתרה מכוונת של העדשה. הן לא עמידות למים ויש להתחשב בכך במיקום הצבת המצלמה.

חברת סקיוריטי קאמס תספק לכם את השירות הטוב ביותר ותלווה אתכם כבר משלב הייעוץ. המומחים שלנו יתאימו לכם את מצלמת הגוף האידיאלית עבורכם – עם התייחסות לצרכי הלקוח, תנאי הצילום והתקציב.