מצלמות מיגון אשר מצלמות כיפה הן סוג אחד שלהן, הן חלק ממערך המיגון של הבית או בית העסק, הכולל גם מערכת אינטרקום ואזעקה.

השימוש במצלמות מיגון רווח היום הרבה יותר מאשר בעבר, וניתן לראות אותן גם בבתים פרטיים, בנייני מגורים יוקרתיים, וכן במשרדים, חנויות ובתי עסק שונים. מצלמות מיגון הן מצלמות אבטחה גלויות, אשר תפקידן הוא להרתיע פורצים או גנבים.

אלו ימנעו מלפרוץ אל המבנה ולהיכנס אליו כאשר יראו את מערכת מצלמות מיגון בחוץ. תפקיד נוסף של מצלמות מיגון הוא תיעוד מצולם של המתרחש בבית, בחנות, במחסן – כל מקום שיש בו רכוש או ציוד בעל ערך כספי גבוה. כך תוכל לאתר את החשודים במקרה של גניבה או שוד.

מצלמות מיגון משולבות גם במערכות אינטרקום. מצלמה הממוקמת בפאנל הפנימי של האינטרקום, זה שנמצא בבית, מצלמת את המבקש להיכנס. מצלמות מיגון מתחילות לצלם רק כאשר מישהו לוחץ על לחצן הקריאה בחוץ, בפאנל החיצוני.
מצלמות מיגון באינטרקום הן פיתרון מושלם, בעיקר כשיש ילדים קטנים בבית שאנו לא רוצים שיפתחו את הדלת לזרים. בנוסף, זה חוסך לנו את הריצה לדלת, להציץ דרך העינית ולראות מי נמצא מעברה השני, או לצאת החוצה אל השער ולבדוק מי נמצא מעברו. מצלמות מיגון מכל סוג שהוא מעניקות לנו תחושת שליטה ויכולת בקרה, וכך אנו יכולים לחסוך לעצמנו דאגות וחששות מיותרים.


מצלמות מיגון הוא דבר חשוב מאוד הוא לא מתאים לכל המצלמות וכל מקום, המיגון הוא די גדול ומתקינים אותו בדרך כלל חיצוני, הפלוס של המיגון שהוא גם מרתיעה אנשים כי הוא מאוד בולט לעיניים,המצלמות שבדרך כלל יושבות בתוך המיגון הם מצלמות גוף שניתן להתקין להם איזה עדשות שאנו רוצים ואיזה מרחק שצריכים ישנם כמה סוגים של מיגונים למצלמות ולטמפרטורה שונה לכן לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום!

072-331-1488 דילוג לתוכן